Surfing nad Bałtykiem – szkoła Surf People

Surfing nad Bałtykiem – szkoła Surf People

Surfing nad Bałtykiem to jedna z wielu ciekawych propozycji sportów wodnych, z jakich można skorzystać w czasie relaksu nad polskim morzem. Do uprawiania surfingu niezbędne są deski surfingowe, wiedza oraz umiejętności. Te ostatnie warto zdobywać i szlifować pod okiem doświadczonych instruktorów, posiadających międzynarodowe uprawnienia ISA. Przekonaj się, że surfing stanowi godną uwagi dyscyplinę sportu dla ciebie!

Surfing nad Bałtykiem a najlepsza szkoła surfingu

Wydaje się, że Bałtyk nie jest najlepszym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Nic bardziej mylnego! Ciekawą propozycją dla osób rozpoczynających przygodę ze sportami wodnymi jest z pewnością surfing nad Bałtykiem. Surfing to sport polegający na ujeżdżaniu fal na specjalnej desce. Natomiast Bałtyk jest morzem, które dla początkujących surferów jest idealnym miejscem do nauki i szlifowania swoich umiejętności. Dlatego, aby móc spędzić w zimnym morzu całe godziny należy również się zaopatrzyć w odpowiedni kombinezon chroniący przed wychłodzeniem.

Surfing nad Bałtykiem to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Najlepszym miejscem na surfing jest Mierzeja Helska, gdzie posiada swoja bazę Surf People. Warto nadmienić, że surfing określany jest jako dość wymagająca dyscyplina sportu. Wymaga on zachowania odpowiedniego poziomu równowagi i świadomości swojego ciała. Dlatego też w czasie pływania na desce angażowane jest całe ciało, co zapewnia doskonały trening dla wszystkich mięśni.

International Surfing Association, czyli licencja ISA

Kursy surfingu w ostatnim czasie stały się dość popularne w Polsce. Wybierając jednak miejsce do nauki surfingu warto wziąć pod uwagę doświadczony zespół instruktorów, pozytywne opinie klientów, bogatą ofertę oraz ISA, czyli International Surfing Association. Jest to licencja, którą jako jedyna w Polsce posiada Surf People. To gwarancja wysokiej jakości usług oraz świetnie przeprowadzonych kursów.

Surfing nad Bałtykiem tylko na półwyspie helskim, gdzie swoją siedzibę ma szkoła Surf People. Warto podkreślić, że zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę. Nauka odbywa się z wykorzystaniem sprawdzonego i najnowszego sprzętu, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo należy pamiętać, że miejsce szkoleń jest: wolne od skał i raf, plaża i dno morza jest piaszczyste, na wodzie jest zawsze niewielka liczba osób. W tym miejscu zazwyczaj są obserwowane małe i średnie fale, które charakteryzuje nieduża moc. To właśnie te warunki sprawiają, że nauka surfowania staje się prawdziwą przyjemnością!